Polub nas
11281 osób lubi to!

Wpisy zwykłe:

Doradcy podatkowi

Doradcy podatkowi

Oferujemy naszym klientom szeroką ofertę usług doradztwa podatkowego. Pracujący w naszym biurze rachunkowym doradcy podatkowi świadczą profesjonalną pomoc podmiotom gospodarczym, oferując im m.in. udzielanie porad w zakresie problematyki podatkowej, sporządzanie opinii dla podatników i płatników oraz optymalizację podatkową. Wśród usług naszych doradców podatkowych znajdują się ponadto m.in. analizy umów zawieranych przez podmioty powiązane, a także szkolenia dla pracowników z zakresu podatków. Nasza kancelaria oprócz doradztwa podatkowego oferuje swoim klientom usługi księgowe i kadrowo-płacowe.

Ilość wejść: 132

Produkcja reklam

Produkcja reklam

Jeśli chcesz w interesujący sposób przedstawić instrukcję obsługi danego produktu lub zareklamować jakiś produkt albo usługę, skorzystaj z oferty doświadczonego studia filmowego. Starannie opracowane i zrealizowane filmy instruktażowe oferuje klientom doświadczona firma Woodpecker MP z siedzibą w Warszawie oraz oddziałami w Łodzi i Poznaniu. Specjalnością agencji jest również produkcja reklam w formie filmów promocyjnych oraz animacji 2D i 3D. W ofercie firmy znajdują się ponadto billboardy sponsorskie, których celem jest promocja marki.

Ilość wejść: 341

Na wymiar

Na wymiar

Planujesz zmienić co nieco w swoim mieszkaniu? Szukasz dobrych jakościowo szaf do kuchni, salonu czy sypialni? Pomyśl o zamówieniu szaf Senator w Poznaniu! To bardzo estetycznie wykonane, niezawodne szafy, które posłużą Ci przez lata – potwierdzą to osoby, które już zamówiły tego typu szafy na wymiar w Poznaniu. Przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją mebli na wymiar cieszy się wielkim zaufaniem klientów – jej sprzęty są trwałe, solidne i bardzo funkcjonalne. Daj się namówić na szafy Senator Poznań to miasto, w którym siedzibę ma wspomniana wcześniej firma – z chęcią zrealizuje Twoje zamówienie!

Ilość wejść: 637

Firma w Czechach

Firma w Czechach

W ostatnich latach panuje moda na rejestrację działalności gospodarczej u naszych południowych sąsiadów. Dlaczego firma w Czechach jest uważana za tak dobre rozwiązanie? Jest to kraj bliski nam i terytorialnie i kulturowo, dlatego jest to po prostu najwygodniejsze rozwiązanie, jeżeli wolimy działać za granicą. Do tego trudno wskazać w tym regionie państwo bardziej przychylne początkującym przedsiębiorcom. Świadczą o tym między innymi niskie stawki podatkowe oraz liczne ułatwienia pod względem formalnym. W Czechach nowa firma może bardzo łatwo i szybko powstać – nawet w ciągu kilku dni.

Ilość wejść: 858

Oryginalne meble loftowe

Oryginalne meble loftowe

Duże powierzchnie mieszkaniowe potrzebują odpowiedniej aranżacji wnętrz. Polecanym rozwiązaniem przez dekoratorów wnętrz jest zastosowanie oryginalnych mebli loftowych dedykowanych mieszkaniom, które zostały zaadaptowane w budynkach przemysłowych. Ze względu na swój surowy charakter i wysokie sufity styl prowansalski uznawany jest za jeden z najbardziej trafnych aranżacji takich miejsc. Proponuje on oryginalne meble loftowe w jasnych i stonowanych kolorach, pochodzące wprost od francuskich producentów, których produkty znajdziemy także w polskich sklepach.

Ilość wejść: 770

Kosmetyki naturalne Warszawa

Kosmetyki naturalne Warszawa

Na naszej stronie internetowej przekonasz się o wszystkich zaletach peelingu solnego do ciała. Peeling solny, dzięki naturalnym składnikom, pozwala Ci na przekonanie się o dobrodziejstwie ekologicznego składu kosmetyków. Peeling solny z algami do ciała dostępny jest w sklepie internetowym w kilku różnych opakowaniach. Peeling solny do ciała, dzięki naturalnej soli, delikatnie złuszcza martwy naskórek i nawilża skórę, a także dba o jej ujędrnienie. Kosmetyki naturalne w Warszawie, możesz kupić w sklepie stacjonarnym, albo za pośrednictwem strony internetowej.

Ilość wejść: 830

Mycie okien Warszawa

Mycie okien Warszawa

Sprzątanie to jeden z podstawowych obowiązków, ale samo sprzątanie czasem nie wystarcza. Nie wszyscy wiedzą, że oprócz prania dywanów i czyszczenia tapicerki, konieczne jest także ich zabezpieczanie. Celem impregnowania tapicerki jest zachowanie jej w dobrym stanie przez jak najdłuższy czas. Podobne skutki daje impregnacja dywanów, ale zwykle nie wiadomo, jak zrobić to samodzielnie. Można jednak zlecić to fachowcom, których oferta znajduje się na stronie: http://steamlux.pl/. Jest to znana warszawska firma sprzątająca, która zajmuje się również wymienionymi zadaniami. Dzięki temu dywany i tapicerka są mniej podatne na wchłanianie kolejnych zanieczyszczeń, a także odporne na uszkodzenia.

Ilość wejść: 597

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Warszawa

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Warszawa

Wypożyczanie sprzętów medycznych to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy. Osoby, dla których tlenoterapia jest koniecznością w procesie leczenie dedykowany jest przenośny koncentrator tlenu wynajem takiego sprzętu jest tańszą opcją, którą oferuje sklep internetowy z Warszawy. Atrakcyjna propozycja sklepu: http://sklep.rehafund.pl/wypozyczalnia-koncentratorow-tlenu dedykowana jest także osobom spoza Warszawy, które sprzęt otrzymają za pomocą firmy kurierskiej. Profesjonalna wypożyczalnia sprzętu medycznego w Warszawie służy również fachową pomocą w doborze urządzeń.

Ilość wejść: 399